250 x 250 Reklam Alanı

Arkadaş; ileti oluşturarak, arkadaşlık ilanlarınız, alıntılarınız ya da görüp şahit olduğunuz yaşanmış olayları paylaşarak beğeni ya da takipçi toplayabileceğiniz, bu takipçiler ile iletişim kurabileceğiniz bir arkadaşlık platformudur. Herhangi bir ücret ödemeksizin üyelik oluşturabilir paylaşımlarınıza ya da takipleşmeye başlayabilirsiniz.

Vitrin sistemi ile Arkadaşlık Sitesi‘da en fazla aktif olan üyeler listelenmektedir. İlanlarınız, yayınladığınız alıntı ya da yaşanmış olaylar ile takipçileriniz ya da almış olduğunuz beğeniler ile ileti puanı toplarsınız ve bu topladığınız puan sıralamasına göre iletiiniz vitrinde listelenir. Diğer yandan siz online değilken kazanmış olduğunuz puanların aktifleşmesi için Arkadaşlık Sitesi üzerinde tekrar online olmanız gerekmektedir. Bu sayede puanlar yanında online süreleri de vitrinde ileti listelemenizde etkili olarak yüksek online süresi olan üyelerimiz bir adım öne geçmektedirler.

ARKADAŞLIK SİTESİ

Arkadaşlık sitesi; Arkadaşlık Sitesi’ta herhangi bir ücret ödemeden tüm özelliklerden yararlanabilmektesiniz Arkadaşlık Sitesi yeni nesil arkadaşlık sitesi’dir burada yeni arkadaşlar edinebilir arkadaşlarınızla ücretsiz mesajlaşabilirsiniz, Arkadaşlık sitesi Arkadaşlık Sitesi tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir sizde arkadaşlık sitelerine ücret ödemek istemiyorsanız hemen ücretsiz arkadaşlık sitesi Arkadaşlık Sitesi’a katılın yeni arkadaşlar edinerek dilerseniz arkadaşlık sitesi üzerinden sohbet edin dilerseniz yüz yüze görüşerek arkadaşlık sitesi’nde başlatdığınız arkadaşlığınızı ileri seviyeye taşıyın, günümüzde arkadaşlık siteleri üzerinden tanışan kadın,erkek,kız’ların sayısı yüzbinlere ulaşmıştır sizde yeni bir arkadaş edinmek için ücretsiz arkadaşlık sitesi Arkadaşlık Sitesi’a katılabilir yüzbinlerlerce üyemiz arasından aradığınız kriterlere uyanlarla tanışma fırsatı bulabilirsiniz hemen Arkadaşlık Sitesi arkadaş sitesi’ne üye olun hiçbir ücret ödemeden arkadaşlık sitesi hizmetinden yararlanın.

ARKADAŞLIK SİTELERİ

Arkadaşlık siteleri Arkadaşlık Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri’dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri’nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri’ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi’ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi’a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.

İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı