250 x 250 Reklam Alanı

Korsan dizisi olarak Starz ekranlarında yerini alan Black Sails 4. Sezon Ne Zaman? hemen öğrenmeye ne dersin?

Dram, macera ve gerilim  sürekli olarak bu üçlemenin ortasında bırakan dizi konusuyla özgünlüğünü göstererek tüm izleyenlerini mest etmekte. Evet hangi diziden mi bahsediyoruz Black Sails. Konu olarak bir korsan macerasını anlatan dizide gerek oyuncular, gerekse konu izleyiciyi olayın tam ortasına çekmekte. Robert Louis Stevenson’ın Define Adasından diziye uyarlanan dizi dönem dizisi olarak karşımızda. Flint adındaki dönemin en zekisi olarak gösterilen korsanın mürettebatı ile olan diyaloglarını izlenen dizide 3. Sezon için final verilmesinin ardından en çok merak edilen konu Black Sails 4. Sezon Ne Zaman? oldu. Sizler için hazırladığımı bu makale aracılığı ile bu sorunun yanıtını vereceğiz. Bu soruya geçmeden önce biraz Black Sails dizi konusundan bahsetmek istiyoruz.

Black Sails Dizi Konusu

4. Sezonu için Starz kanalından onay almayı başaran dizi’de bulunan Flint karakterimiz gelmiş geçmiş en korkunç korsan mürettebatı kaptanı olarak bilinmekte. Onun en yakın arkadaşı olarak gösterilen John Silver ise tam bir kaçık diyebiliriz. Oldukça hızlı konuşan bu karakter dizinin olmazsa olmaz karakterlerinin başında yer almakta. New Providence Adasında geçen olayların başlıca karakterleri bunlar diziye yeni katılan Blackbeard rolü ile Ray Stevenson 3. Sezondaki kaliteli oyunculuğu ile de diziye tamamen adapte olmayı başardı. Dizinin geçtiği adadan biraz bahsedecek olursak tam bir izbe olan bu yerde hırsızlar, fahişeler, servet kaçakçıları fink atmakta. Bunların en zekisi olarak gösterilen Flint’in etrafında gelişen olayları izlediğimiz dizide bildiğiniz gibi 4. Sezon onayı 3. Sezon başlamadan gelmişti.

Black Sails 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

 

İlk Sezonuna 26.01.2014 tarihinde start veren dizi Pazar günlerindeki yerini almıştı. İlk Sezonunda 8 bölümlük seyir imkanı veren dizi 2. Sezonda bu bölüm sayısını 10’a çıkartarak izleyenlerine daha uzun bir zaman geçirmeye başlamıştı. 2014’den bu yana her senenin ilk ayında vizyonuna soktuğu sezonu her zaman en çok izlenenler arasında yer almayı başardı. Black Sails 4. Sezon Ne Zaman? sorularının cevabına gelecek olursak dizi 22.01.2017 veya 29.01.2017 tarihinde Pazar günü Starz kanallarında tekrardan yerini alacak. Bir sonraki ne zaman çıkacak konusunda birlikte olmak dileğiyle esen kalınız.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı