250 x 250 Reklam Alanı

Bilim Kurgu ve Aksiyon dizisi olarak bilinen Dc’s Legends of Tomorrow 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?, dizi konusu hakkında geniş bilgi…

The CW kanalında yayın yapmaya başlayan ve pilot bölümünden bu yana oldukça güzel bir izlenme seviyesi oluşturan Legens of Tomorrow dizisi her izleyen insanı kendine çekmeyi başarmakta. Son zamanlarda oldukça izlenmeye sahip olan Arrow ve The Flash dizilerine alternatif olarak başlayan dizi süper kahramanlardan oluşan bir ekibin yaşantısını konu edinmekte. Oyuncularıyla da oldukça iddalı yapısını gösteren dizi The CW kanalında yayına başladığından bu yana 8. Bölümünde 2. Sezon için onay almayı başarmıştı. Bu aldığı onaydan sonra dizi için herkes tarafından aynı sorular sorulmaya başlandı “Dc’s Legends of Tomorrow 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?“. Bu soruya yanıt arayacağımız bu makalede biraz Dc’s Legends of Tomorrow dizi konusundan bahsetmek istiyoruz.

Dc’s Legends of Tomorrow Dizi Konusu

Konusu ile özgünlüğünü gösteren dizi de bir diğer dikkat çekici unsur Supergirl, The Arrow, The Flash gibi dizilerin yönetmenlerinden oluşan bir yönetici kadrosuna sahip olması. Buda haliyle Arrow ve Flash’ta yaşanan birlikteliği aklımıza getirmekte. Bu 4 dizi bir bölüm için neden birleşmesin sorusu akıllara gelmekte. Gelecekte böyle bir durumun yaşanması artık pek de şaşırtıcı olmayacak diyebiliriz. DC Comics çizgi romanlarından uyarlanan dizi buradaki karakterleri birebir göstermeye çalışmakta. Yavaş yavaş dizi sektöründe DC comics karakterlerinin kullanılması da dizilerin kalitesini oldukça arttırmaya başladı diyebiliriz. 21 Ocakta diziye başlangıç yapan Legends Of Tommorrow konusu bakımında birlikteliği insanlara göstermekte yani süper kahraman birlikteliği. Geleceği görebilen, zamanda yolculuk yapabilen ve bir çok özelliğe sahip olan bu süper kahramanlar ortak bir düşmana karşı olarak ülkelerini korumaktadırlar. Kötülere karşı savaşan bu kadronun başrollerini ise Arthur Darvill, Caity Lotz, Victor Garber, Falk Hentschel, Franz Drameh ve Brandon Routh gibi oldukça ünlü isimler yer almakta. Öncesinde bir çok kaliteli diziye imza atmış olan bu oyuncu kadrosu dizinin izlenmesi için en büyük nedenlerden biri olsa gerek.

 

Dc’s Legends of Tomorrow 2. Sezon Ne Zaman?

Dc’s Legends of Tomorrow 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? adı altında dizi hakkında sizlere bir çok bilgiyi verdik şimdi gelelim asıl konumuza bu dizinin 2. Sezon Çıkış Tarihi Ne Zaman? Bu sezonu için 16 bölümlük sezon hazırlayan dizi tahmini olarak 19 Mayıs 2016 tarihinde diziye sezon finali verecek. İkinci sezon için ise 2017’ye gün veren dizi Perşembe günleri The Cw Kanalını doldurmakta. Önümüzdeki senenin Ocak ayının 3. Haftasında yayına başlanacağı düşünülen dizi tahmini olarak 19 Ocak 2017 veya 26 Ocak 2017 Perşembe gününde vizyona girecektir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı