250 x 250 Reklam Alanı

Modern Sherlock Holmes dizisi Elementary 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak? ve daha fazlası…

Sherlock Holmes’i seviyor musunuz? Dizisini izliyorsunuz ancak sezonlar arası verilen süreden dolayı sabredemiyor musunuz? Alın size Elementary… 2. Sezonundan bu yana oldukça izlenme sayısını arttıran Elementary bu başarını tüm sezonlara ayırmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde 4. Sezonunun final vermesi izleyenlerini biraz düşündürse de dizi 5. Sezon için kolları sıvadı. 4. Sezonunda, 3. Sezona göre seyirci kaybeden dizi Perşembe gününden Pazar gününe alındı ancak hala büyük bir izleyici kitlesine sahip. Diziyi merakla takip eden dizi sevenlerde haliyle Elementary 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu ile karşı karşıya kaldır. Sizler için hazırladığımız bu makalede bu soruya yanıt bulacağız. Umarız sizin için yararlı oluruz. He tabiki bu arada dizinin konusundan bahsetmemek olmazdı.

Elementary Dizi Konusu

En başta biraz konudan bahsettik aslında Sherlock Holmes dedik baba dizi dedik ama gelin biraz konunun derinliklerine inelim. New York Polis departmanının çözülmesi imkansız davalar ile uğraşan ikilimizin adı Jonny Lee Miller ve Lucy Liu. Buradaki Sherlock benzetmesi Lee Millere yapılmakta diğer Lucy Lui ise tabiki Dr. Joan Watson.

Londroda halihazırda bir göreve sahip olan Sherlock burada ki itibarını yavaş yavaş kaybetmeye başlamıştır. Rehabilitasyon tedavisi görmeye başlayan Sherlock buradan ayrılmaya karar verir ve doktoru Watson ile Manhattan’a yolculuk yapar. Kitabın dönemsel durumuna karşın bu dizide o dönem işlenmemekte. Yani bir nevi Sherlock Holmes kitaplarının modernleşmiş hali diyebiliriz. Buradaki Watson karakteri ise hikayeden bildiğiniz gibi lisansını üç yıl önce kaybetmiş eskiden başarılı bir cerrahtır. Hala başarısından bir şey kayıp etmeyen Watson burada Sherlock amcamıza yardım etmekte. Hadi gelin asıl konumuza dönelim yani;

Elementary 5. Sezon Ne Zaman?

2012’den bu yana devam eden dizi Perşembe günleri yayınlanmaya devam etmekte idi. İlk üç sezonunu ekimin son aylarında yayınlayan dizi bu sene kasımın ilk haftasını hedef almış. İlerleyen günlerde de Pazar gününe alınan dizi haliyle gününü pazar günü olarak değiştirdi. Yeni sezon için kanalından onay alan dizinin en çok merak edilen konusu Elementary 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusuna yanıt verecek olursak dizi tahmini olarak 30 Ekim veya 6 Kasım 2016 tarihinde tekrardan yayınlandığı kanalda sezonuna devam edecek. Ancak bu tarihin tahmini olduğunu size tekrardan hatırlatarak dizinin resmi çıkış tarihi belirlenir belirlenmez burada yayınlayacağımızı hatırlatmak isteriz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı