250 x 250 Reklam Alanı

Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak? hemen öğrenmeye ne dersin?

Dönem filmi olarak yayın hayatına başlayan ve her sezonu ile olay yaratan dizi Game of Thrones ilk sezonundan bu yana baş rol oyuncularını öldürmesi ile meşhur bir dizi haline geldi yakın tarihte 6. sezonuna başlayan dizi daha ilk bölümü yayınlanır yayınlanmaz gelecek sezon için kanalından onayı kapmayı başardı. HBO tarafından onayı hakkeden dizi 6. sezonun bitmesinden hemen sonra yeni sezon için çalışmalara başlayacak. Game of Thrones 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusunu hiç şüphesiz herkes sormaya başlayacak bu konu için açtığımız bu makale de sizlere bu sorunun yanıtını vermeye çalışacağız. Dizinin daha yeni başlamasından sonra böylesine bir onay açıkçası beklenmiyordu ancak kamuoyundaki beklenti dizinin onaylanmasına yetti diyebiliriz. Ancak şöyle bir üzücü haber vereceğiz ki bilindiği üzere dizi her sezonunda 10 bölüme yer vermekteydi ancak bu sezonda Game of Thrones 7 bölümden oluşabilir. Bu ihtimal hiç şüphesiz diziyi sevenler tarafından olumlu şekilde karşılanmayacak fakat dizinin konu hiyerarşisi bunu gerektiriyorsa uzun sürmesi hiç bir şeyi güzel kılmayacaktır. Esas önemli olan bilindiği gibi konunun izleyiciye güzel aktarılması.

Game of Thrones 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

24 Nisan 2016 tarihinde 6. sezonun başlaması ve dizinin geçmiş sezonlarının sürekli olarak Nisan ayında çıkması dizinin ilkbahar dizisi olduğunu göstermekte. 10 Nisan 2017 ve 26 Nisan 2017 tarihleri arasında 7. sezona merhaba diyecek olan dizi bakalım bizlere nasıl bir konu hazırlayacak. Ancak bu tarihin tekrardan tahmini olduğunu sizlere hatırlatarak dizinin resmi açıklamasından hemen sonra burayı güncelleyeceğimizi hatırlatmak istiyoruz.

Başka bir ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile esenlikler diliyoruz. Dizi yayınlanma günü içerisinde Dizismart kanalından ücretsiz şekilde izlenilmekte. Eğer abone değilseniz D-Smart’ın yeni yaptığı muhteşem kampanyadan yararlanabilirsiniz.

12.07.2016 Güncelleme: Dizinin yapımcıları tarafından verilen bilgilere göre yeni yayınlanacak olan 7. Sezon bu sene Nisan ayında çıkmayacak. Kış aylarında çekimi yapılan dizinin bu sene için zamansal sıkıntı çektiği öğrenildi. İlerleyen zamanlarda yeni sezon için net bir tarih verilecektir.

25.09.2016 Güncelleme: Resmi olarak 7. Sezon Çıkış tarihi açıklanmıştır. 25 Haziran 2017 tarihinde 7. sezon 1. bölüm HBO kanalı tarafından yayınlanacaktır.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı