250 x 250 Reklam Alanı

En çok takip edilen Teen Wolf dizisinin 6. Sezonu ne zaman başlayacak? hemen öğren…

Son zamanların ve özellikle gençlerin hayranlıkla ve merakla takip etikleri en kaliteli dizilerden biri olan Teen Wolf 5.sezonda sezon sonuna doğru yaklaşmaya başlayınca ister istemez dizinin tüm takipçileri Teen Wolf 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu ile karşı karşıya kaldı. hal böyle olunca da bizler sizler için bu makaleyi düzenleme gereksiniminde bulunduk. Dizi son zamanlarda iyice popülerleşmeye başlayınca dizi 24 bölüme çekilmişti. 1 sezon dönüşümlü olarak 12 ve 24 bölümlük sezonlar oluşturan dizi 5. sezonda 20 bölüm olmuştu. Önümüzdeki sezon dizi muhtemelen 12 bölümden oluşacaktır.

Her sezonu ile yeni bir düşmanın peydah olduğu ve son bölümde bu düşmanları yenen Genç Kurt ekibini yeni sezonda da bambaşka tehlikeler ve düşmanlar beklemektedir. Şuan için 6. sezonuna onayı almış olan dizi ilk 3. bölümden bomba gibi bir sezon geçireceğini göstermişti. 6. sezon için şuanda net bir konu bulunmamakta ancak dizi ilerleyişi ile altıncı sezonda da oldukça fazla izlenecektir.

Teen Wolf 6. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Beşinci sezonun bitimine yaklaşmasıyla dizinin en çok merak edilen konusu hiç şüphesiz 6. sezonun ne zaman başlayacağı yönde. Teen Wolf 6. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? sorusu ile bizlere soru yönelten siz değerli takipçilerimiz için bu soruyu cevaplayacak olursak dizinin şuan için devam ettiğini hatırlatarak vereceğimiz tarihin tamamen tahmini olduğunu söylemek isteriz. Dizinin genel olarak sezonlarının başlangıç tarihlerine bakacak olursak dizi sürekli olarak haziran ayında çıkmakta 5. sezona 30 haziranda merhaba diyen dizi geçen sezonda da aynı günde vizyona girmişti. Sizlere eğer et bir tarih vermemizi istiyorsanız dizi muhtemel olarak 30 veya 25 haziran 2016 tarihinde vizyona girecektir.

En çok takip edilen dizi olarak bilinen Teen Wolf dizisi için en çok sorulan Teen Wolf 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusunu yanıtladık. Tahmini olarak verdiğimiz bu rakamın hiç bir resmi hükmü olmadığını tekrar hatırlatıyoruz ve sizleri sizler için hazırladığımız diğer çıkacak ve çıkan telefon, teknolojik ürün, oyun, dizi ve filmlerin konusuna bekliyoruz.

30 Haziran 2016 Güncelleme; MTV kanalında bugün açıklama gelmiştir. Dizi olağan bazı sebeplerden dolayı geç çıkacak. Şuanki verilen bilgilere göre ilk bölüm 21 Temmuz da yayınlanacak. Şu zamana kadar herhangi bir trailerin gelmemesi zaten bir çok Teen Wolf fanını üzmüştü. Bu üzücü haberi Teen Wolf fanlarına verdiğimiz için üzgünüz.


18 Temmuz 2016 Güncelleme; Dylan o’brien’in labirent filminde sakatlanması ciddileşmiştir ve filme de diziye de ara verilmiştir. Söylentiye göre dizinin bir kaç bölümlük çekimi tamamlansa da ileriye dönük olarak dizi bu sene muhtemelen yayınlanmayacak. Gelecek yeni bilgiler de burayı güncelleyeceğiz.


25 Temmuz 2016 Güncelleme; İLK RESMİ AÇIKLAMA GELDİ. Mtv tarafından yayınlanan fragmanda dizinin bu sezonda final yapacağını duyurması tüm sevenlerini üzdü. Dizi için yapılan açıklamada bu sezon Kasımda başlanacağı söylendi. Dizinin muhteşem olarak nitelendirilen son sezonunun fragmanı youtube ve Mtv resmi sitesinde yayınlanmış bulunmaktadır. Diziyi sevenler için verdiğimiz bu yarı üzücü yarı sevindirici haber umarız tatmin edici olmuştur. İşte size Teen Wolf 6. Sezon dizi fragmanı;


22 Eylül 2016 Güncelleme; Dizi Resmi olarak kesin 15 Kasım 2016 tarihinde vizyona girecektir. Dizi final yapacak olarak görünmekte şuan için bu habere herhangi bir açıklama gelmedi. Teen Wolf 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu böylece net bir şekilde cevap almıştır.

Dizi yayınlanma günü içerisinde Dizismart kanalından ücretsiz şekilde izlenilmekte. Eğer abone değilseniz D-Smart’ın yeni yaptığı muhteşem kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı