250 x 250 Reklam Alanı

HBO kanalının en çok beklenen dizisi Westworld 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Pilot bölümü ile izleyicilerini büyüleyen dizi Westworld tüm dünyada en çok konuşulan ve sevilen dizi haline geldi. HBO iç  yapımı olan dizi ilk bölümünü 2 Ekim 2016 tarihinde tüm izleyicileri ile buluştu. Viral olarak bir çok yerde dizinin reklamını yapan kanal bu dizi için oldukça yüksek bir bütçe ayırdı. Amerikan yapımı olan dizi bu emeğin karşılığını yüksek izlenme sayısı ile vermeyi başardı. 2016 sonbaharda vizyona giren dizi 4 Aralık 2016 tarihinde sezon finali yapacak. Daha uzun yıllar vizyonda kalacağı düşünülen dizi için en çok merak edilen soru ise şüphesiz ki Westworld 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? oldu.

Westworld Dizi Konusu

Yapım olarak bilimkurguyu ve western tarzı birleştiren dizi oldukça iddalı bir konuya sahip. Oyuncu kadrosu olarak başarılı bir oyuncu kadrosu ile çalışan yapım Dünyaca ünlü Jonathan Nolan ve Lisa Joy Nolan kardeşleri tarafından yaratılmakta. Böylesine birbirine zıt tarzları birleştiren yapım bir çeşit yapay zekanın mahsülü hikayeyi anlatmaktadır. Eğlence amaçlı oluşturulan bir sistemde bir çok yapay zeka mahsülü bulunmakta. Bire bir olarak insansı robotlar yaratan bu sistem sahipleri gerçek insanları bu oluşturdukları sisteme entegre etmekte. Yapay olarak oluşturulan hikayeye bağlı kalarak insanları eğlendirmeye çalışan sistem sahipleri robotlara bir çok güncelleme eklemekte ancak bu güncellemelerden bir kaçı bir kaç robotun bozulmasına yol açacaktır. Bir çok hikayeyi deneyen yapım vahşi batı olarak açtığı bu hikayede bir çok sorunla yüz yüze kalacaktır. Bu sistem yaşanacak olayları anlatmakta olan dizi için 2. sezonda farklı bir hikaye ele alınacağı söylenilmekte ancak şuanda bu söylentiyi doğrular nitelikte yapımdan resmi bir açıklama gelmemiştir.

Westworld 2. Sezon Ne Zaman?

En çok merak edilen sorunun Westworld 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? yanıtına gelecek olursak dizi için şuan 2. sezon onayı gelmedi ancak 2 – 3 hafta içerisinde bu onay gelecektir. Zira izlenmeler aldı başını gitti. Senelik olarak sezon yayınlayan HBO kanalı bu dizi içinde muhtemelen gelecek sene Ekim ayını kullanır. Ancak bu tabi ki bizim tahminimiz. Resmi bir açıklama olduğunda burayı güncelleyeceğimizi size hatırlatır ve sosyal medyadan bizi takip ederek Westworld dizisine ait açıklamaları en hızlı şekilde öğrenebileceğinizi belirtiriz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı