250 x 250 Reklam Alanı

Sex bölgelerini iyi seçip sevişirken daha fazla zevk almak mümkün. Sex yolculuğunuz sırasında kendi zevk bölgelerinizi kendinizde belirleyebilirsiniz. Fakat bunu yapmadan önce bizim sizler için hazırladığımız listeye bi göz atmanız muhtemelen faydalı olacaktır.

Öpüşme

Sex yapmadan önce ateşli bir öpücük içinizi kıpır kıpır edip herşeyi çok daha farklı hale getirebilir. Tüm duygularınızı harekete geçirebilmek için içrek sıcak bir öpüşme ile işe başlamanız faydalı olacaktır. En yakın ilişki tipi öpüşmedir bundan daha yakını olamaz. Dilinizi kullanın ve ilk önce dudaklarınızı aralayarak onun dudaklarına sürtün. Dudaklardaki sinir uçlarının uyarılması, onu ve sizi baştan çıkarır.

Cildiniz

Kişilerin cildi en geniş zevk bölgesidir. Sevgilinizin boynunu öptükten sonra parmaklarını hafifçe sırtında gezdirin. Bunu yapınca vücudunuzdaki milyonlarca sinir ucu iliklerinize kadar ürpermenize neden olacaktır. Daha sexy olmak ve partnerinizi baştan çıkarmak için vücudunuza nemlendirici kullanın ve bol bol su için. Haftada 1 kere cildinizdeki ölü derilerden arınmak için peelingi deneyin.

Hızlı Sex

Bazen uzun soluksu sex için zamanınız olamayabilir. Hızlı ve ateşli bir sex alacağınız zevki rahatlıkla katlayabilir. Hızlı seksten daha çok zevk almak için parti, bar, araba gibi gizli yerleri tercih edin. Sevgilinizin fermuarını açın ve siz de eteğinizi yukarı kaldırıp, iç çamaşırınızı çıkarın. Sizi tamamen tatmin etmesi için seks yaparken öpüşmeyi ve ateşli dokunuşları da unutmayın.

Seksi başlatmak

Erkeklerin en büyük isteklerinden birisi, sevdikleri kadının sevişmeyi başlatmasıdır. Bu hareketiniz “seninle sevişmeyi seviyorum” anlamına gelir. Sevgilinizin sizi ne kadar çok tahrik ettiğini kulağına fısıldayın ve kulaklarının arkasını yalamaya başlayın. Daha sonra elleriniz onun pantolonuna gitsin ve dudaklarınızın arasından ateşli laflar dökülsün. Bu küçük jest, cinsel hayatınıza hiç ummadığınız kadar zevk katabilir. Bu saniyeden sonra sevgiliniz sizi memnun etmek için elinden geleni yapacaktır.

Zevk haritası çıkarmak

Sevgilinizin zevk seviyesini yükseltmek içinonu tahrik eden bölgeleri ezberleyin. Duygulardaki yoğunluğu artırmak için gözlerini bağlayın. Parmak uçlarınızla hafifçe dokunma, elle okşama, öpme, ovma, tırmıklama, yalama, ısırma… bunlardan hangisinin hoşuna gittiğini anlamak için ona sorun. Daha sonra aynısını size yaparak, sizin nelerden hoşlandığınızı anlamasını sağlayın.

Cinsel istek uyandıran yağlar

Seks hayatınızı daha fazla mükemmelleştirmenin yollarını bulabilirsiniz. Sevişme zevkini artırmak için kayganlaştırıcılardan, oyuncaklar ve yağlardan yardım alın. Vajinanızın daha ıslak olmasını sağlayan kayganlaştırıcılar, sevgilinizin hoşuna giden seks oyuncakları ve daha fazlasıyla sevişmenin verdiği hazı katlayabilirsiniz.

Erotik tıraş

Pubis tepesinde bulunan tüyleri tıraş etmek, kendinizi daha seksi hissetmenizi sağlayabilir. Çıplak ten dokunmaya karşı daha duyarlı ve hassas olduğu için bu, aldığınızın zevkinde daha fazla olmasını sağlar. Kendiniz tıraş edebilir ya da bu işlemi sevgilinizin yapmasına veya izlemesine izin verebilirsiniz.

Sıcaklık

Ateşli bir seks sırasında sıcaklığı artırmak gibisi yoktur. Isı, cinsel organlarınızdaki kan akışının hızlanmasını sağladığı için daha fazla zevk almanızı sağlar. Vücudunuzdaki kan akışı yükseldiği zaman vajinanız daha kaygan hale gelir ve dokunuşlar hassaslaşır. Bu da daha kolay orgazm olmanızı sağlar. Aynı şekilde sevgilinizin de zevkini artırmak için penisinin üzerine sıcak bir havlu ya da sıcak su torbası koyabilirsiniz.

Rol yapmak

Kendinize bir fantezi belirleyin ve bu fantezi içinde rol yapın. Seks eğlenceli olmalı. Yapacağınız rolün seks açısından ne kadar zevk verici olduğunu ve işe yarayacağını tahmin bile edemezsiniz. Tek gecelik şov, gecenin kadını, doktor ve hasta, seks-o-gram (istediğiniz bir kostümü giyin ve erotik dans edin), öğrenci ve öğretmen… gibi seks oyunları oynayın.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı