250 x 250 Reklam Alanı

Sesliperilyam.com Kameralı Seslichat sitelerine giriş yapmadan da o sitenin iyi veya kötü olduğunu anlayabilirisiniz. Bunun için müneccim yada veb sitelerinden iyi anlayan biri olmanıza gerek yoktur. Girmiş olduğunuzu web sitesinin girişinden de nasıl bir site olduğunu anlayabilirsiniz. İşte size bir iki ip ucu.

Girmiş olduğunuz görüntülü sesli chat sitesinde hemen karsınıza bir popup reklam penceresi cıkıyorsa ve tıklamak zorundasınız gibi bir ibare varsa,yada reklamı kapat ibaresi görünmüyor veya cok ufaksa o sesli chat sitesi kullanıcıyı kandırmakta ve reklamlara tıklanması için çalışmaktadır. Kameralı Sesli sohbet sitelerinin deyimiyle para göz siteler olarak tabir edilirler.

Girmiş olduğunuz sesli chat sitesinde iletişim bilgileri olmayan veya eksik olan sitelerede kendini gizleyen art niyetli kişiler olarak bakabilirsiniz. Görüntülü Sesli Sohbet sitelerinde en çok rastlanan olaylardan olduğunun da altını çizelim.

Girmiş olsuğunuzu sesli chat sitelerinin son yayınlamış olduğu veya daha önceden yayınlamış oldukları içeriklerede kısaca göz atarak nasıl bir site olduğu hakkında izlenimlerde edinebilirsiniz.

Sesli chat siteleri hakkında yazacak o kadar çok konu varki yazımız uzadıkca uzuyor. Uzun yazıları seven bir millet olmadığımızdan yazımıza burda son veriyorum.

Sizlerde sesli chat siteleri hakkında görüşlerinizi paylaşırsanız seviniriz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı