250 x 250 Reklam Alanı

Seslitılsım.com Sesli sohbet sitelerine giriş problemi yaşan kullanıcılar için çözümler :
1. Aktivex denetimi problemleri:
Sesli sohbet sitelerine giriş problemi yaşıyorsanız, yaşadığınız problem muhtemelen ilk girişinizde yüklemeniz gereken aktivex denetimi aktivasyon programının yükleme işleminin gerçekleştirilmemesinden dolayı kaynaklanır. Aktivex denetimi programını yönergeleri takip ederek bilgisayarınıza yüklediğinizde sorunsuz bir şekilde seslisohbet odaları içerisine bağlanabilirsiniz.

Sesli Sohbet Aktivex, Sesli Sohbet, sesli tılsım.com

Aktivex denetimi programını ilk girişinizde sadece bir kez yüklemeniz yeterlidir. Daha sonraki girişlerinizde yükleme işlemi yapmanıza gerek yoktur. Ayrıca, aktivex denetimi tamamen zararsız bir program olup, virüs ve trojen gibi zararlı içerikleri bünyesinde barındırmaz.

2. Tarayıcı problemleri :
Sesli sohbet sitelerine giriş problemi yaşayan kullanıcıların giriş konusunda karşılaşabileceği olası problemlerden bir tanesi de kullandıkları tarayıcı ile alakalıdır. Sesli kameralı sohbet odaları bütün tarayıcılar tarafından desteklenmemektedir. Dolayısıyla, doğru tarayıcıyı kullanmadığınız taktirde aktivex denetimi programını yükleseniz dahi sohbet odaları içerisine bağlanmanız mümkün değildir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı