250 x 250 Reklam Alanı

Dul hatunlarla sohbet yapın arkadaş bulun

Kaderin acısını yemiş, hayattan darbe yemiş belkide çok mutlu bir yuvası varken ölüm dediğimiz bir gerçek onu bulmuş ve çok sevdiği eşini kaybetmiş bayan arkadaşlar hatunlar acınızı sizinle paylaşıyoruz ve eşinizin mekanının cennet olmasını diliyoruz. Chat odamız cetles.com sizleri ağırlamak için yeni bir uygulamaya gidiyor ve sizlerin rahatını düşünerek dul hatunlarla sohbet ve dul ekkeklerle kolayca istişare edebilmeniz için sitemiz sizlere dullarla sohbet hizmetini veriyoruz. Siz değerli dul hatun arkadaşlar sizleri sohbet odamızda üzecek, kıracak hiç bir şeye katiyen izin vermeyiz ama sizlerdende bir ricamız var lütfen çekinmeden, utanmadan dul olduğunuzu söyleyin ve kimseden saklamayın.

Bu sizin hayat arkadaşı kaybetmek, insanların söylemek ya da aile üyeleri onlar nasıl hissettiğini biliyorum ne bilmiyorum ki gibi görünüyor ben bu oluşturmak için karar verdik. İnsanlar bana köpek yavrusu gözleri vermek ve aile üyeleri onlar da beni ziyaret veya orada evler için beni davet veya nasıl başa ediyorum kontrol etmemi zil benim zaman doldurmak gerekir hissediyorum.

I düşünmek ve nasıl hissettiğimi biliyorum insanların bir kulüp parçası haline geldik gibi hissediyorum ve aslında bir ipucu var yabancılarla konuşmak için bana böyle büyük Relife getiriyor.

Ben 2 buçuk hafta önce kocam kaybettim ve ben çok ağlamadım ben uyuşmuş hissettim ve insanlar ben güçlüyüm deyip duruyorsun, neden? Ben kocam çok kötü öleceğini olmasıydı, ben iki gün katı için ağladı ve böylece onu ve her zaman üzgün değil kızım için bahaneler yapılan fikrine gelmek 6 ay yaşadım güçlü değilim Kemoterapi ağladım işe yaramadı. Yani sadece kocam uzun civarında olacak değildi fikri etrafında başımı almak için uzun bir zaman vardı güçlü değil, ben sadece benim uğruna hayatımın ve benim kızlarım ile almak lazım ve Ben kimsenin mevcut olduğunda ben ağlamaya zamanlarda benim harika kocası hakkında ve geceleri sanmıyorum ki gitmek bir gün yoktur. İşe geri gitmek zorunda ve ben bunu ne kadar üzgün söyleyerek ve sadece beni hasta olmak istiyorum ve beni sinirlendiriyor yapmak bana üzgün yüzler veren insanların düşünce yüz olamaz. Ben ilgi merkezi olmak için biri değilim ve ben bu durumda olacak biliyorum. Ben gün sadece durdurma ve pencerelerden bakan veya neredeyse günlük rüya değil gibi uzaya bakıyordu kendimi aracılığıyla bulabilirsiniz. dul hatunlarla çet yapmanızı sağlıyoruz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı