250 x 250 Reklam Alanı

Öğretmenlerle chat sohbet muhabbet yapın

Öğretmenlik yaşamımızdaki en kutsal görevdir değil mi sevgili arkadaşlar ? Bu görev için kişi hayatı boyunca bir çok sınavdan geçmesi gerekmekte olduğunu hepimiz biliyoruz. Evet biliyoruzki öğretmen olmak hiç bir zaman kolay değildir. İlkokul, orta okul, orta öğretim ve bir çok üniversitede okumak ve bunun için de devletin uyguladığı sınav olan kpss sınavına girip yüksek bir derece almak gerekiyor.

Ama günümüzde yüksek puan almak bile bazen yeterli olamıyor. Sizin emeğinizi torpil yoluyla çalan kişiler oldukca fazla. Bunun sonucunda ne oluyor sürekli kpss sınavına girip duruyoruz atanmak ve öğretmen olmak için değil mi? Ben de bir çok kez kpss sınavına girdim fakat atanamadım. Atanana kadar gireceğiz mecburen 🙂 Allah büyük bizede şans güler belki kimbilir. Biz yine sınavlara girmeye devam edelim arkadaşlar.

Öğretmenler için yepyeni, hiç duyulmayan bir chat kanalı sizlere açtık. Siz de öğretmenseniz veya öğretmenliğe aday bir bay ve bayansanız sohbet sitemize bir bakın ve öğretmen kızve erkeklerle sohbet etmeye başlayın. Sohbet ederek sizin eksikleriniz varsa bu atanma konusunda bunu sohbet ettiğiniz karşınızdaki kişiyle veya karşınızdaki bay ve bayanla konuşarak öğrenebilirsiniz. Böylece hem arkadaşınız olur hem de sizin eksiklerinizi tamamlayarak ilerki zamanlarda sizlere yardımcı olabilir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı