250 x 250 Reklam Alanı

Teknoloji dünyası yarın gün ışığına çıkacak Samsung Galaxy S8’i bekleyedursun Galaxy Note8 ile ilgili iddialar gelmeye başladı. Kısa bir süre önce detaylı özellikleri internete sızan telefonun şimdi de kamerasıyla ilgili iddialar ortaya atıldı. Kipris isimli internet sitesi Samsung’un üzerinde çalıştığı kameraya ait patent görsellerini sayfası üzerinden paylaştı.
Patent görsellerine bakıldığında çift kamera modülünün yapısı gözler önüne seriliyor. Daha önce ortaya çıkan iddialarda Samsung’un yeni telefonlarında çift arka kamera tercihinde bulunacağının belirtilmesi patent görsellerindeki doğruluk payını artırıyor.

Çift arka lens ve daha fazla foton yardımıyla telefonun kamerasının düşük ışıkta daha iyi performans sergileyeceği ifade ediliyor. 3D haritalama ve mesafe ölçümleri ise çift arka kameranın sunacağı diğer yenilikler arasında. Galaxy Note8’de yer alacağı söylenen bu kameranın iPhone 7 Plus’taki gibi derinlik efekti oluşturup oluşturmayacağı ise henüz bilinmiyor.

3840 × 2160 piksel çözünürlüklü 6,4 inçlik dev bir ekranla geleceği konuşulan telefonun bölgeye göre Snapdragon 835 veya Exynos 9 serisi işlemcisinden ve 6 GB RAM’den güç alması bekleniyor. Daha iyi bir ses performansı için AKG imzalı hoparlörün yer alacağı söylenen Galaxy Note8’in Berlin’de gerçekleşecek IFA Fuarı kapsamında ağustos ayında veya en geç eylül ayında tanıtılması bekleniyor.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı