250 x 250 Reklam Alanı

Birini düşünün kameradan, resimlerinden, sesinden ve yazılarından tanıdığınız ama hayatınızı kaplayabilen birini.. Sonra onun taa ülkenin bir ucundan yanına geldiğini? tüm günü dolu dolu geçirdiğinizi ve işte o otogardaki veda anını düşünün? düşündünüz mü? ne hissettiniz? hiç mi? elbette hiç, insan yaşamadığı şeylerin burukluğunu da hissedemez..

Bir insan birinin mutluluğundan kolayca etkilenip mutlu olabiliyorken, mutsuzluk o kadar etkileyemiyor.. Çünkü mutsuzluk, üzüntü kişiseldir, özeldir.. Ben benim için özel birinin gelişini izledim mutluluktan dolan gözlerimle ve gidişini izledim içinde binbir sitem barındıran yaşlarla..

1 gün içinde insan mutluluktan da mutsuzluktan da ölecek gibi olabiliyomuş. En azından.. En azından artık kokusunu biliyorum, yüzünün gözünün her ayrıntısı aklımda. Peki bu detaylar ne mi işe yaradı? benim YAŞADIĞIM anılarıma eklendi, en güzel anlarıma kayıt oldu.. Ve bir de zaten var olan özlemi doruğa çıkardı. Rüyalarımı daha sık ziyaret eder oldu.. Aklımın her köşesine yayıldı. Şuan da yine benden uzakta başka bi kenti güzelleştiriyor.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı