250 x 250 Reklam Alanı

İnternet üzerinden bayanları tanımak ve sosyalleşmek artık sitemiz sayesinde çok kolay. Yeri geldiğinde çoğu erkek bayanlarla konuşmalar yapmak için binlerce sitenin farklı servislerinden faydalanıyordu. Lakin servislerden faydalanan kişiler ücret ödemesinde bulunduğu da oluyordu. İşte bizler erkeklerin ücretsiz bayanlarla konuşmasını yapabileceği chat odalarını açtık. Açtığımız odalarda bayanları tanımak ve onları kameranın karşısında görüp görüşmelere başlamak düşünülenden daha kolay! Yapmanız gereken bayanların dikkatini kendi üstünüze çekmek ve diyalog kurabileceğiniz muhabbetlere değinmek olacaktır. İsterseniz sizlere bayanlarla görüşmelere katılmadan önce bir kaç ip ucunda bulunalım. ;)

Bayanlarla konuşmak için erkeğine yaklaşım tarzı nasıl olmalı?

Evet, bayanlarla görüntülü konuşmalara başlarken öncelik hakkını karşınızdakine vereceksiniz. Karşınızdakinin düşünce ve duygu psikolojisini kontrol altına alıp ondan sonra konuşmalarınızı başlatmanız doğru olur. Tabi her şeyden önce bir bayanın sizinle görüşmeyi reddetme hakkına sahip olduğunu unutmayın. Reddedilme korkusuna alışık bir psikolojiyle bayana yaklaşımda bulunmanız özgüven patlaması yaşadığınızın göstergesi olacaktır. Bayanlar kendine güveni olan erkeklerden hoşlanır. Zaten her şeyden önce doğru iletişim kurmanın püf noktası rahat kafadan geçer. Yani günün stresiyle ve sıkıntı dolu enerjisiyle bayana yaklaşmak yerine daha cool tavırlarla yaklaşmanız doğru olur.

Bayanları konuşmaya aldığınızda ucu kapalı sorulardan uzak durun. Çünkü sanalda bir bayan sohbetini ettiği erkeklerin ucu kapalı sorularını cevaplamaktan her daim kaçtığı gözlemlenmiştir. Sorularınızın ucunu açık tutmak derken karşınızdaki bayanı “Evet” yada “Hayır” cevaplarına sürüklemeyin. Baskı psikolojisine sahip olan bayanın sizin sorularınıza cevap vermeden o ortamdan kaçacağını unutmamanızı isteriz.

Görüntülü konuşmaya başladığınızda ise sivil yaşantınıza ait kimliğinizden uzak durun. Sanalda kendi kişiliğinizi resmi gösterecek kimliğe bürünün. Çünkü unutmayın, siz sivilde bir bayanla konuşmaya cür’et edemediğiniz için burada bulunuyorsunuz. Resmilikten kastımız karşınızdakine daha açık sözlü olurken samimi sözler sarf ediniz. Söylediklerimizi yaparken lütfen ısrarcı ve aceleci olmamanız görüşmenin gelişimi için sağlıklı olacaktır.

Bunları bir kenara bırakıp konuyu özetleyecek olursak; Bayan kullanıcılarımızla görüşmelerinizi yaparken önceliği arkadaşlık sınıfına bırakmalı daha sonra etkileyici olma yolunda ilerlemelisiniz. Karşınızdaki bir bayanın sizinle ortak ne gibi noktaları olduğunu keşfedip konuşmaya başlamak, her şeyin kendiliğinden oluşmasına neden olacaktır. Böylece işiniz kolaylaşacak ve görevi başarıyla yerine getirmiş olacaksınız. :)

Şimdi bayanlarla görüntülü sesli konuşmalara başlamak için chat panelimize giriş resimlerimizi kullanın. Acemilik çekip takıldığınız yerler olursa, yorum alanından bizlere bildiride bulunun size yardımcı olacak karşılığı tarafınıza ulaştıralım.

Şimdiden bayanlarla sohbet düşündüğünüzden güzel geçsin ve görüntülü konuşmalar yaparken neşeniz yüzünüzden eksik olmasın…

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı