Kameralı sohbet Girebilmeniz Için Oncelikle Takılcağınız Kameralı Sesli sohbet Sitesi; bulmak Lazım Bunun İçinde Google Arama motoruna Seslisohbet yazmanız yeterlı olacaktır .Ama Rasgele Bir Siteye Girmekten ise Seçiçi Olup Kaliteli Hizmet Sunan Bir Seslisohbet Sitesi Bulmak Cok Daha mantıklıdır. Siteyi Bulduk Giriş yapıyoruz Ama Önemlı Bı Unsurumuz war Kameralı Sesli sohbet Sitelerine Mozilla Firefox , Google choreme Gibi Browserlerden Giriş Yapamazsınız .

Mutlaka İnternet Explorer Olacak . Explorer İle Giriş yaparken Bızı Sıteye Düşürecek Aktivex Programını Yüklememız Gerekmektedir . Aktivex Yükleme Seçeneğine Bulabilirsiniz Yükledikten sonra Bilgisayarınıza Rest atıp Girin Eger Kişilerin oldugu yere Düşersenız bilin ki Seslisohbet sitesine Girmiş Olursunuz .

Evet kameralı sohbet Sitesine Girdiğiniz Artık Oda İçinde Ve Dier Odalardakı Kişilerle Gönlünüzce Sohbet Edebilir Yazılı Konuşabilir Kameranızı Açarak Onların Sizi Görmesını Saglayarak Kamera Açan Arkadaşlarımızın Kamerasına Mouseyle 1 kere tıklayarak O Kişileri Görebilirsiniz.

Kameralı sohbet; sitemiz ile ilgili yazılarımızı sizler için güncel olarak hazırlanmaktadır. Her insan gibi sizde kendinize özel kameranızı açıp karşınızdaki kişi ile kamera açıp kameralı sohbet edebilirsiniz.